Klassiek ballet is een mooie en sierlijke dansstijl die veel uitdaging biedt.
Een balletles begint met oefeningen aan de barre en vervolgens zijn er dansante combinaties in het midden en over de diagonaal.
In de lessen voor tieners, jongeren en jong volwassenen wordt de ballettechniek steeds meer uitgediept en ook worden de oefeningen langer en uitdagender. Maar naast techniek, staat ook dansbeleving centraal. Daarbij wordt o.a. gewerkt aan houding, flexibiliteit, kracht, muzikaliteit en presentatie.
Klassiek 5 is voor leerlingen van ongeveer 12 jaar en ouder.
Klassiek 6 en klassiek 7 zijn meer gevorderde lessen voor leerlingen vanaf ongeveer 15/16 jaar die al diverse jaren ballet volgen of hebben gevolgd. (of aanverwante stijl).
Spitzenles
Voor leerlingen van ongeveer 12 jaar is er (als aanvulling op de klassieke les) is er de mogelijkheid om naast de reguliere balletles ook spitzenles te volgen.
Dit mag alleen na positief advies van de docent.
Lees hier meer over spitzenles.

Klassiek ballet
| Woensdag | 17.00 – 18.00 uur | Klassiek ballet 5 |
| Woensdag | 18.30 – 19.30 uur | Klassiek ballet 6 |
| Woensdag | 20.00 – 21.00 uur | Klassiek ballet 7 |